BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 8034154
nr 803 4154
Bordslampa
porslin, fd vas
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2013
kl 18:45:39
28/1 12:29:58